Συγχαίρουμε το ταλέντο, τη συνεπή προσπάθεια και τη διάκριση των Μαθητών μας!

Το 1ο ΕΠΑ.Λ. Λέρου αποτελεί υπερήφανα το σπίτι μιας νέας γενιάς αθλητών, οι οποίοι δείχνουν εξαιρετικό ταλέντο και αφοσίωση στον αθλητισμό. Είναι μεγάλη μας χαρά και τιμή να ανακοινώσουμε τη βράβευση τριών από τους δικούς μας μαθητές στον αγώνα “Παπαντωνάκεια” που διεξήχθη στο στάδιο “Μ. Παπαντωνάκης” στις 22 Οκτωβρίου 2023.

Ο Κουρεβέλης Πανορμίτης, με την εξαιρετική του απόδοση, κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο, αποδεικνύοντας την αφοσίωσή του στον αθλητισμό και την αντοχή του στον αγώνα.

Ο Χονδρόγιαννος Μιχάλης ανέβηκε στο βάθρο με το αργυρό μετάλλιο, αντανακλώντας την αφοσίωσή του στην προπόνηση και τον αθλητισμό.

Ο Μπιλλίρης Αντώνης κέρδισε το χάλκινο μετάλλιο, αποδεικνύοντας την ανθεκτικότητά του και την επιμονή του στον αγώνα.

Το σχολείο μας εκφράζει τον θαυμασμό και την υπερηφάνεια του για αυτούς τους νεαρούς αθλητές, οι οποίοι αποτελούν πρότυπα αφοσίωσης και αποτελεσμάτων για τη νέα γενιά.

Συγχαρητήρια σε όλους τους νικητές, και ας συνεχίσουμε να εμπνέουμε και να υποστηρίζουμε το αθλητικό πνεύμα στο σχολείο μας!

Previous post ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ 2023-24
Next post Στιγμές Χαράς και Επιτυχίας στη Λέρο: Απονομή Αριστείων και Βραβείων Προόδου