Συνάντηση για Συγκρότηση σε Σώμα και Διοικητικό Συμβούλιο – 18 Οκτωβρίου 2023, 17:00

Ημερομηνία: 05/10/2023

Προς: Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων 1ο ΕΠΑ.Λ. Λέρου

Αξιότιμα μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων,

Προσκαλείστε σε συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί στις 18 Οκτωβρίου 2023, στις 17:00, στις εγκαταστάσεις της σχολικής μονάδας. Το κύριο θέμα της συνάντησης θα είναι η συγκρότηση σε σώμα και η μετέπειτα συγκρότηση σε Δοικητικό Συμβούλιο.

Θεωρούμε ότι η συμμετοχή σας είναι ζωτικής σημασίας για την επιτυχή συγκρότηση του Δοικητικού Συμβουλίου και την ενδυνάμωση της συνεργασίας μεταξύ της σχολικής μονάδας και των γονέων/κηδεμόνων.

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τη συμμετοχή και τη συνεισφορά σας.

Με εκτίμηση,

Μαλιούκη Μαριάννα
Διευθύντρια 1ου ΕΠΑ.Λ. Λέρου

Previous post Συμμετοχή των Μαθητών του 1ου ΕΠΑ.Λ. Λέρου στις Εορταστικές Εκδηλώσεις της 26ης Σεπτεμβρίου 2023